.:. Yunus ARSLAN (1) - Serdar YEŞİLOVA (5)   22.01.2018 --  22:30  Kapalı 1  .:. .:. Atakan BEKDEMİR (105) - Zülfü GÖKAY (120)   21.01.2018 --  17:00  Kort 5  .:. .:. Emir KÖYLÜOĞLU (70) - İsmail AÇIKEL (72)   21.01.2018 --  12:00  Kort 5  .:. .:. Fikret ÖZATA (36) - Ahmet BATKI (41)   20.01.2018 --  15:00  Kort 5  .:. .:. Özkan KÜÇÜKBEKİR (73) - Güven TATAROĞLU (78)   19.01.2018 --  21:30  ÜstKapalı 5  .:. .:. Ali Kemal ÖZTÜRK (93) - Oğuz Burak ÜRETEN (102)   19.01.2018 --  19:30  Kort 5  .:. .:. Namık ÖZATA (90) - Akın AKYURT (98)   19.01.2018 --  18:00  Kort 5  .:. .:. Ali Özgür KARADOĞAN (123) - Ayşın PELESEN (127)   19.01.2018 --  12:00  Kapalı 1  .:. .:. Önder Özgür BOLA (26) - Mahmut YURDAKUL (31)   18.01.2018 --  21:30  Kort 3  .:. .:. Serdar ÇINAR (10) - Düzgün ARSLAN (16)   18.01.2018 --  21:00  Kort 5  .:.
.:. Ekrem ORAL (61) - Canan YALAZI (60)   ( 6-1,3-6,8-10 )  .:. .:. Işıl ERCAN (80) - Saadet Kurçenli (85)   ( 6-1, 7-6 )  .:. .:. Özgür ERDOĞAN (35) - Eray ERARSLAN (34)   ( 1-6,3-6 )  .:. .:. Sezai HALİFEOĞLU (13) - Onur PARTAL (17)   ( 6-4,6-7,10-8 )  .:. .:. Erdal AÇIKGÜL (92) - Mustafa AKDAĞ (100)   ( 6-2,2-6,11-9 )  .:. .:. Hürrem TUNCER (37) - Fikret ÖZATA (36)   ( 0-6,2-6 )  .:. .:. Güven TATAROĞLU (78) - Murat KAPLAN (77)   ( 3-6,3-6 )  .:. .:. Nida ÇEKİN (48) - Kamil Seha TEKİN (47)   ( 0/6, 2/6 )  .:. .:. İsmail Ferhat PİLAVCILAR (38) - Yaşar ÇIKIŞ (39)   ( 6-4,6-4 )  .:. .:. Serdar YEŞİLOVA (5) - Gürsal ABES (4)   ( 5-7,2-6 )  .:.

10 gün içindeki kort durumuna görmek için tarih seçebilirsiniz :
Maç Şekli : Tekler Maçı. 2 üst üste yarım saat seçebilirsiniz.
16   Ocak  2018
Salı
  TT PRIME Merkez Kort 2 Kort 3 Kort 4 Kort 5 Kapalı 1 Kapalı 2 Kapalı 3 ÜstKapalı 7 ÜstKapalı 4 ÜstKapalı 5 ÜstKapalı 6
07:00- 07 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Güven TATAROĞLU
Devran YAMAN
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
07:30- 08:00
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Güven TATAROĞLU
Devran YAMAN
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
08:00- 08 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
  BOŞ  
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
08:30- 09:00
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
  BOŞ  
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
09:00- 09 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
  BOŞ  
Ayşın PELESEN
Feyza KÜÇÜK
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
09:30- 10:00
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Ayşın PELESEN
Feyza KÜÇÜK
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
10:00- 10 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
10:30- 11:00
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
V.A.
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
11:00- 11 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
V.A.
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
11:30- 12:00
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
V.A.
V.A.
  BOŞ  
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
12:00- 12 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
Ekrem ORAL
Canan YALAZI
(DEFİ MAÇI)
  BOŞ  
Önder Özgür BOLA
Cenk SÖNMEZ
Saim GÖKÇEN
Memduh TURAN
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
12:30- 13:00
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
Ekrem ORAL
Canan YALAZI
Hürrem TUNCER
Misafir Oyuncu
Önder Özgür BOLA
Cenk SÖNMEZ
Saim GÖKÇEN
Memduh TURAN
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
13:00- 13 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
Ekrem ORAL
Canan YALAZI
  BOŞ  
Önder Özgür BOLA
Cenk SÖNMEZ
Saim GÖKÇEN
Memduh TURAN
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
13:30- 14:00
  BOŞ  
  BOŞ  
Erdinç BAYKAL
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Önder Özgür BOLA
Cenk SÖNMEZ
Saim GÖKÇEN
Memduh TURAN
ÖzelDers
ÖzelDers
  BOŞ  
  BOŞ  
14:00- 14 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
14:30- 15:00
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
15:00- 15 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
15:30- 16:00
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
16:00- 16 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
16:30- 17:00
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
17:00- 17 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
17:30- 18:00
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
18:00- 18 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
  BOŞ  
  BOŞ  
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
18:30- 19:00
  BOŞ  
Performans
Performans
Levent TUNCALI
Aslı Arzu ŞENSOY
Abdullah Eren
Meliha MALKOÇ
(DEFİ MAÇI)
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
19:00- 19 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
Levent TUNCALI
Aslı Arzu ŞENSOY
Abdullah Eren
Meliha MALKOÇ
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
19:30- 20:00
  BOŞ  
Performans
Performans
Atakan BEKDEMİR
Oğuz Burak ÜRETEN
Abdullah Eren
Meliha MALKOÇ
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
20:00- 20 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
Atakan BEKDEMİR
Oğuz Burak ÜRETEN
Şule ÇANKAYA
Ferruh ÖZEN
(DEFİ MAÇI)
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
20:30- 21:00
  BOŞ  
Performans
Performans
Gökhan ETİ
Ahmet BATKI
Şule ÇANKAYA
Ferruh ÖZEN
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
21:00- 21 :30
  BOŞ  
Performans
Performans
Gökhan ETİ
Ahmet BATKI
Şule ÇANKAYA
Ferruh ÖZEN
Performans
Performans
Performans
Altyapı
Altyapı
Altyapı
Altyapı
21:30- 22:00
  BOŞ  
Mehmet Yavuz SOYBAKIŞ
Işıl ERCAN
(DEFİ MAÇI)
Eray ERARSLAN
Mahmut YURDAKUL
Kazım KARADAŞ
Serdar YEŞİLOVA
Feyzullah TEKİNYER
Berk ERTÜRK
(DEFİ MAÇI)
V.A.
V.A.
V.A.
ÖzelDers
V.A.
V.A.
V.A.
22:00- 22 :30
  BOŞ  
Mehmet Yavuz SOYBAKIŞ
Işıl ERCAN
Eray ERARSLAN
Mahmut YURDAKUL
Kazım KARADAŞ
Serdar YEŞİLOVA
Feyzullah TEKİNYER
Berk ERTÜRK
V.A.
V.A.
V.A.
ÖzelDers
V.A.
V.A.
V.A.
22:30- 23:00
  BOŞ  
Mehmet Yavuz SOYBAKIŞ
Işıl ERCAN
  BOŞ  
  BOŞ  
Feyzullah TEKİNYER
Berk ERTÜRK
V.A.
V.A.
V.A.
ÖzelDers
V.A.
V.A.
V.A.
23:00- 23 :30
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Murat ZORLUOĞLU
Serkan DEMİREL
Gürsal ABES
Kambiz MOHSENİ
Ramis KILIÇARSLAN
Güven KARA
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
23:30- 00:00
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
Murat ZORLUOĞLU
Serkan DEMİREL
Gürsal ABES
Kambiz MOHSENİ
Ramis KILIÇARSLAN
Güven KARA
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  
  BOŞ  


* Rezervasyon yaptırmak için lütfen üye giriş yapınız.